پرایمر

حالت نمایش:
-36%
نمایش سریع

پرایمر صورت ژله ای مکس هیرو

(0)
125,000تومان 195,000تومان

پرایمر آرایش مات کننده یکی از جدیدترین محصولات آرایشی از برند مکس هیرو است که برای داشتن آرایش مات و طبیعی، بهترین زیر ساز محسوب می گردد. پرایمرژله ای مکس هیرو با فرمول نرم و ابریشمی خود، پس از استفاده روزنه های آشکار پوست را کاهش داده و چروک های ریز پوست را تعدیل می کند. این محصول به پوست ظاهری ابریشمی، نرم و مات بخشیده و بر افزایش ماتدگاری آرایش ..

-10%
نمایش سریع

پرایمر ضد لک فلورمار

(0)
142,000تومان 158,000تومان

اگر پوستی حساس و مستعد جوش هستید پرایمر ضد لک فلورمار بهترین محصول برای پوست شماست. این محصول با بافت بسیار سبک، نرم، تازه و بدون روغن خود با جلوگیری از ایجاد جوش ، رفع آثار لک ها و آکنه ، التیام بخشی و با جلوگیری از ظهور منافذ بازپوست، علاوه بر اثر بخشی درمانی آن، سلامت پوست را نیز افزایش می دهد. پرایمر ضد لک  فلورمار، روشن کننده پوست بوده و ..

-9%
نمایش سریع

پرایمر میبلین مدل Baby Skin حجم 22 میل

(0)
141,000تومان 155,000تومان

پرایمر بیبی اسکین میبلین، همان طور که از اسمش هم پیداست به دلیل نرم کنندگی و آبرسانی فوق العاده ای که دارد پوست را شبیه به پوست کودک می کند. پرایمر بیبی اسکین میبلین جلوه ای مات به پوستتان می دهد و باعث بسته شدن منافذ پوستی شما می شود.این محصول به دلیل فاقد چربی بودن و جلوه ماتی که به پوست می دهد، مناسب برای انواع پوست هاست. &nb..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)