فیکساتور

حالت نمایش:
-19%
نمایش سریع

اسپری تثبیت کننده آرایش Flormar حجم 75 میل

(0)
142,000تومان 175,000تومان

اسپری تثبیت کننده آرایش فلورمار حاوی عصاره خیار و گل بابونه می باشد که در تمام طول روز علاوه بر ثابت نگه داشتن آرایشتان، به حفظ رطوبت پوست شما نیز کمک میکند. اسپری تثبیت کننده آرایش فلورمار، بدون ایجاد چسبندگی بر روی پوست و حتی عدم کدر شدن آرایش کار تثبیت آرایش را برای شما به خوبی انجام میدهد. اسپری تثبیت کننده آرایش فلورمار یا اسپری فیکس فلورمار م..

-19%
نمایش سریع

اسپری تثبیت کننده آرایش GOLDEN ROSE حجم 120 میل

(0)
125,000تومان 155,000تومان

اسپری تثبیت کننده آرایش گلدن رز آرایشتان را برای مدت زمان طولانی حفظ می کند. به طوریکه پس از گذشت چندین ساعت آرایش صورت شما مثل حالت اولش میباشد. فرمولاسیون این محصول فیکس کننده آرایش به نحوی است که بر روی پوست بسیار سبک بوده و به هیچ عنوان ایجاد چسبندگی نمی کند. این فیکساتور خیلی سریع بر روی پوست صورتتان خشک می شود و به شما یک آرایش مات و جذاب را ..

-18%
نمایش سریع

تثبیت کننده آرایش گلدن رز

(0)
164,000تومان 200,000تومان

پودر بیک محصول آرایشی بسیار مهم و تاثیرگذاری است که کمک می‌کند آرایش ما درست مثل همان ساعت اولی که آرایش کردیم  ثابت باقی بماند.معمولا پودر بیک با نام‌های پودر فیکس، اسپری فیکس و فیکساتور نیز شناخته می‌شود که دوام آرایش را روی پوست افزایش می‌دهد و در دو نوع پودری و اسپری موجود است.تثبیت کننده آرایش گلدن رز مدل Long Wear Finishing Powder آرایشی..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)