بی بی کرم

بی بی کرم ها نسل جدید کرم پودرها هستند که علاوه بر اینکه یک محصول آرایشی می باشند خواص مراقبتی و درمانی هم دارند، یعنی فرمولاسیون آنها به گونه ای است که هم خاصیت آبرسانی به پوست را دارند هم ضد آفتاب هستند که از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند و همچنین زیر ساز آرایشی یا همان پرایمر می باشند.

حالت نمایش:
-31%
نمایش سریع

بی بی کرم اکتی پور

(0)
158,000تومان 228,000تومان

بی بی کرم اکتی پور با بافتی نرم و سبک دارای کاربرد دوجانبه آرایشی و درمانی است. بطوری که علاوه بر خاصیت کرم پودری با پوشانندگی ملایم قادر است جوش و لکه های پوست صورت را به طور قابل توجهی رفع کند. با استفاده از بی بی کرم اکتی پور می توانید علاوه بر کنترل چربی پوست صورت از براق شدن آن نیز جلوگیری نمایید. عوامل زیادی بسته به شرایط در ایجاد جوش ها..

نمایش سریع

بی بی کرم مکس هیرو

(0)
195,000تومان

بی بی کرم ها نسل جدید کرم پودرها هستند که علاوه بر اینکه یک محصول آرایشی می باشند خواص مراقبتی و درمانی هم دارند، یعنی فرمولاسیون آنها به گونه ای است که هم خاصیت آبرسانی به پوست را دارند هم ضد آفتاب هستند که از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند و همچنین زیر ساز آرایشی یا همان پرایمر می باشند. بی بی کرم مکس هیرو ساخت کشور فرانسه در 4 ر..

نمایش سریع

بی بی کرم چلنج

(0)
98,000تومان

بی بی کرم چلنج در واقع کرم چندکاره با فرمولاسیونی فوق پیشرفته متناسب با شرایط آب و هوایی کشور و خانم های ایرانی است که یک ضد آفتاب قوی با 30 SPF، ضد لک، آبرسان، جوانساز و کرم پودر با پوشانندگی بالا می باشد که در دو رنگ بژ روشن و بژ تیره تولید و عرضه می شود. ..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)